tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Yavuzeli Temsilciliğimiz Toplantı Düzenledi.

tesakademi

Yavuzeli temsilciliğimiz tarafından 30.03.2011 tarihinde Türk Eğitim-Sen üyeleri ve eğitimcilere yönelik  toplantı düzenlendi. Toplantının açık havada düzenlenmesi ve havanın da güzel olması toplantıya ayrı bir güzellik kattı.

Yavuzeli temsilcimiz Mehmet ALTUNBAŞ ve Yavuzeli Türk Eğitim-Sen İlçe Yönetimi tarafından düzenlenen yemekli toplantıya,Türk Eğitim-Sen Gaziantep İl Yöneticileri,  Yavuz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Fikret BAY ve Ömer Mercan, Yavuzeli’nde görev yapan okul müdür ve müdür yardımcıları ile Yavuzeli ilçemizde görevli fedakar öğretmenlerimiz  katıldılar.

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube Başkanı Bekir AVAN toplantıda yapmış oldukları konuşmada, torba yasadaki esnek istihdamın tehlikelerinden bahsederken, önümüzdeki dönemde karşımıza çıkan yeni dönem sendikacılık hakkında bilgiler verdi. Türk Eğitim-Sen’in dik ve onurlu duruşu karşısında sürekli eriyen sarı sendikaların, öğretmenler tarafından zaman içerisinde tasviye edileceğini söyleyen Bekir AVAN,  Türk Eğitim-Sen in kazanmış olduğu davalar ve hali hazır devam eden mahkemeleri ile eğitim sistemindeki bir çok konunun çözüldüğünü, eğitimdeki sorunların çözümünde kapı arkalarında yapılan görüşmelerin fayda sağlamayacağını belirtti.

Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Yavuzeli İlçe temsilciliğimiz yöneticilerine, toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran fedakar öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.


RESİMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

278 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ümit ONAT dedi ki:

    Yavuzeli İlçe Temsilcisi sayın Mehmet ALTUNBAŞ; anlamlı ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı çok mutlu oldum. çalışmalarınızın devamını ve çalışmalarınızda başarılar dilerim. ancak gözüm birini(büyük müdürü) aradı da durdu bulamadım hayır mı? sağlıcakla kalın…

    1. mehmet altunbaş dedi ki:

      Büyük müdür asil davranış gösterip üyelere yemek servisinde bulunma nezaketini göstermiştir. Ümit abim

BİR YORUM YAZ