tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Üyemiz Murat KARGIN Anısına “Deli Höbek Dağı Zirve Tırmanışı” Yapıldı

Üyemiz Murat KARGIN Anısına “Deli Höbek Dağı Zirve Tırmanışı” Yapıldı
tesakademi

Üyemiz Murat Kargın anısına Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Kadirli İlçe Başkanımız Değerli Kardeşim Halim Hallaç ve Profesyonel Doğa Ve Su Sporları Kulübü (PRODOSS Adana) üyesi bir grup dağcı, dağcılık yürüyüşü ve tırmanış yaptılar. Zirve tırmanışını Kahramanmaraş İli, Andırın İlçesi Çığşar Köyünde bulunan 2150 metre rakımlı Deli Höbek Dağı’na yaptılar. Kendilerine “Deli Güzün Çocukları Zirve Ekibi” adını veren; Halim Hallaç, Necmettin Torun, Cemile Yakıcı, Hatice Yıldırım, İbrahim Dörtgöz, Erdem Doğan, Hüseyin Çiçekli, Ziya Altunışık, Mehmet Yurtsever, Cengiz Semercioğlu ve Vedat Ortaoğlu tarafından gerçekleştirdikleri zirve tırmanışında vefat eden üyemiz Murat Kargın hocam için fatiha okuyup, dua etmişlerdir.

Bu anlamlı faaliyetlerinden ve dayanışmadan dolayı Osmaniye Şubemize ve Halim Hallaç Başkanıma çok çok teşekkür ediyoruz.
Emeğinize, yüreğinize sağlık.
4 Haziran 2020 tarihinde K.Maraş, Düldür dağında yürüyüş yaparken yaşadığı kaza sonucu uçuruma düşerek vefat eden üyemiz Murat Kargın anısına yaptığınız “Deli Höbek Dağı Zirve Tırmanışı” için sizlere ve katılan tüm arkadaşlarınıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Hepimizi duygulandıran anlamlı bir dayanışma oldu.
Allah razı olsun.
Bu vesileyle Murat Kargın hocama Yüce Allah’tan rahmet, acılı ve kederli eşi üyemiz Serap Kargın’a, ailesine ve tüm eğitim camiamıza baş sağlığı ve sabır dileriz.

1 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ