tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

TÜM ÜYELERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

TÜM ÜYELERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER…
tesakademi
Gaziantep’te 5099, Türkiye Genelinde 213,888 ÜYEMİZE sonsuz teşekkürler…
Türkiye Sevdalıları olarak yaptığımız hak arama mücadelemizde çelikleşmiş bir iradeyle her engeli tek tek aşıyoruz.
Şartlar ne olursa olsun mücadelemizi büyütmeye, üye sayılarımızı arttırmaya devam ediyoruz.
Kamu gücünü kullanıp, Milli Eğitim Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatlarındaki yandaş ve malum sendika yapılanmasına rağmen üye sayımızı Gaziantep ve Türkiye Genelinde arttırmaya devam ediyoruz.
Biz biliyor ve inanıyoruz ki, hak aradıkça, hajsızlık karşısında durdukça, hak haklının oluncaya kadar mücadele verdikçe, sahte ve sendikamsı yapılar kaybetmek zorunda kalacaktır.
Tehditle, baskıyla, şantajla, yandaşlıkla, ayrımcılıkla, ötekileştirmeyle menfaat için bir araya gelenlerin, kamu gücü kullanılarak doldurtturulup imzalattırılan formlarla oluşan sayılar, sadece üye formlarının üst üste konmasından, rakamların yan yana gelmesi ve katlanmasından ibarettir.
Biz inanıyoruz ki, zaferimiz yakındır.
Türk Eğitim-Sen olarak gönülleri, yürekleri birleştiriyoruz. Gönülsüz tek bir üye dahi yapmıyoruz. Eğitim çalışanlarının haklarını arıyoruz, haksızlıkların karşısında duruyoruz. Yanlışların üzerine gidiyoruz. Özlük, sosyal, mali tüm haklarımızı almak için, problemlerin çözülmesi için mücadele yürütüyoruz. Çalışma ortamının demokratikleşmesi, çalışma barışının sağlanması için sürdürdüğümüz mücadele artarak devam etmektedir.
Haksızlık karşısında hiç susmadık. Eğitim çalışanlarının ayrımcılığa uğramasına hep karşı çıktık. Eğitim çalışanlarının eşit olmasının mücadelesini verdik. Öğretmen atama ve yönetici atamada mülakat tuzaklarına karşı KPSS ve yazılı sınavlarda verilen puanların esas alınmasını sağladık.
Mücadelemizde her zaman eğitim çalışanlarının yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz…
Hak arama mücadelemizde sendikamıza üye olarak duruşunu ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Her olumsuzluğa rağmen, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, her şartta emeğiyle, yüreğiyle mücadele veren İş Yeri Temsilcilerimize, İlçe, Gaziantep Üniversitesi ve Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Temsilciliklerimize, İlçe Yönetim Kurulu üyelerimize, Şube Kadın Komisyonu üyelerimize, Şube Disiplin, Denetleme ve Yönetim Kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Onurlu ve ilkeli mücadelenin yiğitlerini, tüm üyelerimizi, Türkiye Sevdalılarını sevgi ve saygıyla selamlıyorum…
Genel Başkanımız Sayın Talip GEYLAN’ın Teşekkür Mesajı:
TEŞEKKÜRLER
İlkeli, mücadeleci ve ahlaklı sendikacılığın adresi Türk Eğitim-Sen’e üye olarak güç veren 213 bin 888 eğitim çalışanına teşekkür ediyorum.
Türk Eğitim-Sen, bu dönemde hizmet kolumuzda üye sayısını artıran tek sendika oldu.
Bir yılı aşkın süredir Kovid-19 salgınına rağmen, kendi sağlığını dahi düşünmeden fedakarca sahada mücadele veren şube, ilçe ve üniversite teşkilat yöneticilerimize, kadın komisyonlarımıza, işyeri temsilcilerimize ve tabii ki gerçek sendikacılığı tercih eden tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.
Bu camianın bir mensubu olmaktan ziyadesiyle gurur duyuyorum.
Bizleri gururlandıran bu başarı, inanmış yol arkadaşlarımızın eseridir.
Eğitim kamuoyu rahat olsun, Türk Eğitim-Sen olarak, 1992’den beri olduğu gibi;
Eğitimi ve eğitim çalışanlarını ilgilendiren her gelişmede taraf olacağız.
Safımız, her daim ve hiçbir denge hesabı gütmeden her zaman çalışanların yanı olacak.
Tehdit ve teklif stratejisiyle hiçbir çalışanı baskı altına almadan, sendikacılığın tüm gerekliliklerini yerine getireceğiz.
Sadece eğitim çalışanlarından aldığımız gücümüzü, her durum ve şartta yine ve yalnız eğitim çalışanları için seferber edeceğiz.
Velhasıl; Türk Eğitim-Sen, eğitim çalışanları için güven kapısı olmaya devam edecek..

1 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ