tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

ÖYSM Sınav Görevlilerinin Fotoğraf ve Bilgilerini Topluyor.

tesakademi

              

2011 yılında ÖSYM sınavlarının uygulanmasında, Başkanlığımızca alınan yeni düzenlemelere ilişkin kararlar doğrultusunda sınavlarda görev alacakların fotoğraflarının ve banka IBAN numaralarının elektronik kayıtlara alınması çalışmalarına başlanmıştır. Bu bilgilerin alınması sonucunda sınavlarda görev alanların sınav sırasında kimlik kontrollerinin daha sağlıklı yapılabilmesi sağlanacak ve görevli ödemelerinin her görevlinin banka hesabına yatırılması sağlanabilecektir.
Belirtilen çalışmalar kapsamında binanıza ait görevli bilgilerinin elektronik ortamda alınmasına ilişkin işlemler; Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin Sınav Merkezleri Otomasyonu Projesi kapsamında yürütülen “Yönetim İşlemleri Sistemi” uygulamasında, “Sınav Merkezi Otomasyonu” başlıklı menüde bulunan “Görevli Sorgulama” modülü, Sınav Merkezi Otomasyonu / Raporlar / Büy Raporları menüsünde yer alan “Görevli Bilgileri Güncelleme Kılavuzu” nda belirtilen yöntemler kullanılarak tarafınızdan gerçekleştirilecektir.
Görevliye ait gerekli bilgilerin olmaması durumunda görevlendirmelerin yapılamayıp, görevli ücretlerinin de ödenemeyeceği durumları göz önünde bulundurularak yukarıda belirtilen çalışmaların bağlı bulunduğunuz Sınav Merkezi Yöneticiliğinizle işbirliği yapılarak en geç 27.01.2011 tarihine kadar sonlanması gerekmektedir.
Sınav Merkezi İşlemleri Sistemi uygulamasını kullanırken, herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde, gerekli yardımı ÖSYM Sistem Destek Merkezini (0 312 298 80 80) arayarak alabilirsiniz.
Değerli çalışmalarınız ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

SINAV UYGULAMA BİRİMİ

 memurlar.net

138 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ