tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

ÖMER GÜNGÖRMÜŞ’Ü EBEDİYETE UĞURLADIK

tesakademi

ACIMIZ BÜYÜK. RUHU ŞAD, MEKANI CENNET OLSUN
Türk sendikacılığına uzun yıllar hizmet vermiş, önemli başarılara emeğiyle imza atmış olan ve elim bir trafik kazası sonucu önceki gün kaybettiğimiz Türk Sağlık-Sen Genel Mali Sekreteri Ömer GÜNGÖRMÜŞ son yolculuğuna uğurlandı.

 

GÜNGÖRMÜŞ için ilk olarak Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi önünde bir tören düzenlendi. Törene MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet EKİCİ, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ali IŞIKLAR ve Kırıkkale Milletvekili Osman DURMUŞ ile sendikalarımızın Genel Merkez ve Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar. Ayrıca Güngörmüş’ün Erzurum’dan gelen yakınları da tören de hazır bulundular. Fatiha ve tekbirlerle sendika önünden uğurlanan Ömer Güngörmüş’ün naşı ikindi namazını müteakip Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedildi.

Türk Eğitim-Sen ve Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak; dava adamı, sendikamızın fedakar emektarı ve unutmayacağımız yol arkadaşımız Ömer GÜNGÖRMÜŞ’e yüce Allah’tan rahmet; ailesine, sevdiklerine ve camiamıza sabır ve başsağlığı niyaz ediyoruz.

66 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ