tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Nurdağı Gıda A.Ş.Anaokulunda Sergi!

tesakademi

                                                               Sendikamızın yönetim kurulu üyesi , Nurdağı Gıda A.Ş. Anaokulu öğretmeni Naciye KAYA öğrencileriyle hazırlamış olduğu etkinlikleri bir sergi düzenleyerek gösterime sunmuştur.

            İlçede çalışan meslektaşları ve Nurdağı halkı tarafından büyük beğeni toplamıştır.Geleceğimizin büyükleri  çocuklarımızın hazırladığı bu sergiye yoğun katılım olmuştur.

            Türk Eğitim-Sen Nurdağı Temsilciliği olarak katıldığımız sergi dolayısıyla Naciye KAYA öğretmenimize çok teşekkür ederiz. Sergide emeği geçen ,başta okul müdür yardımcısı Kadriye ÖZTÜRK ve tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

                                                                                                          Tezcan CANİK

                                                                                              Nurdağı TES Yönetim Kurulu

259 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. naciye kaya dedi ki:

  sergimde emeği geçen velilerim gülsemin temiz ve fatma akmeşeye ve katılımcı olarak gelip sergimi renklendiren sendika üyesi arkadaşlarıma ayrıca başından sonuna kadar yardımını esirgemeyen ramazan tuncere,sergim için mutfağı tahsis eden okul müdüremize tesekkürler

 2. Ümit ONAT dedi ki:

  Biliyorum ki; bir insanın vatanına, milletine ve mesleğine olan sevgisi hiç bir ölçme degerlendirme aracı ile ölçülemez. Oysa bu sevgiyi, kişinin yapmış olduğu çalışmalarına ve çalışmasından elde ettiği başarılar ile kıyaslayabilir insanoğlu. Aynı meslek örgütünde beraber görev aldığım Naciye Hanım’ın; sergisini gezme ve çalışmaları degerlendirme fırsatı buldum ve çok memnun oldum. Neden mi? Kadim değerlerin günü birlik çıkarlara feda edildiği ve kişilik karakter erezyonunun gün geçtikçe daha yoğun hissedildiği bu günlerde sergide gördüğüm çalışmalar, Gelecege yönelik kaygılarım üzerinde ki simsiyah sis perdesinin bir nebze olsun dağılmasını neden oldu ve mutlu oldum… Çalışkan insanların bu gün olmasa da yarın bir gün emeklerinin boşa gitmediğini göreceğimiz günlerin çok uzak olmadığı ümidiyle başarıların devamını diliyorum…

 3. Ali KARABULUT dedi ki:

  Siz değerli meslektaşım,
  Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, kutlu bir görevin ifası ve cefası üzresiniz. Biliyoruz ki, sefasını da büyük Türk gençliğine armağan ettiniz.
  Okul öncesi eğitimin önemini henüz şimdilerde kavramaya çalışan toplumumuz, sizin gibi emektar eğitimcilere minnet borçludur diye düşünüyorum.
  Yüreğinize ve elinize sağlık olsun!

BİR YORUM YAZ