tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ İLE TES GAZİANTEP ŞUBEMİZ ARASINDA “LİSANSÜSTÜ EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ” PROTOKOLÜ İMZALANDI

GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ İLE TES GAZİANTEP ŞUBEMİZ ARASINDA “LİSANSÜSTÜ EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ” PROTOKOLÜ İMZALANDI
tesakademi

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubemiz Arasında “Lisansüstü Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı. İmzalanan protokolle Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde açılacak olan Tezsiz Yüksek Lisans Proğramlarından üyelerimizin yüksek lisan eğitimi yapabilmeleri hedeflenmiştir.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile imzalanan Eğitimde İşbirliği Protokolüyle Tezsiz Yüksek Lisans yapacak Türk Eğitim-Sen üyelerimize özel indirim uygulanacaktır. Üyelerimiz Tezsiz Yüksek Lisans yapmak istediklerinde açılacak programlarda ilan edilen fiyattan %10 indirimli olarak yararlanacaklardır.

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubemiz ile Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi arasında yapılan “Lisansüstü Eğitimde İşbirliği” protokolünün imzalanmasındaki katkılarından GİBTÜ Rektörü Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU’na, GİBTÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Dr. Adnan AKALIN’a ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Yapılan protokolün Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesine, üyelerimize, Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Lisansüstü Eğitimde İşbirliği Protokolü ile yüksek lisans yapacak üyelerimize şimdiden başarılar diliyoruz.

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

1 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ