tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

FUTBOL TUNUVASINDA KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI

FUTBOL TUNUVASINDA KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI
tesakademi

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak düzenlediğimiz 6. Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası Halı Saha Futbol Turnuvamızda kupalar ve ödüller 14. Geleneksel Eğitimciler Şöleni proğramı içinde verdik. Şölenimize mazeretleri nedeniyle gelemeyen takım ve turnuvada görev alan kişilere ödülleri ise Şube Yönetimimizce bizzat okullarına giderek takdim edildi.

6. GELENEKSEL 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUPASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI TAKIMLAR VE SIRALANIŞI

2018 ŞAMPİYONU
Adil Ceydeli Ortaokulu

2018 İKİNCİSİ
Şehit Ersin Yıldırım Ortaokulu

2018 ÜÇÜNCÜSÜ
Adnan Menderes Ortaokulu

2018 DÖRDÜNCÜSÜ
Şahinbey Ortaokulu

2018 TURNUVA ÖZEL ÖDÜLÜ
Başak ERSOY (Bayan Futbolcu)
Karakesek İlkokulu Öğretmeni

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bayanlar futbol oynuyor, birçok bayan futbol takımı vardır mutlaka. Bayanlar bayanlarla müsabaka da yapıyor. Ancak Başak ERSOY öğretmenimiz erkeklerin oynadığı bir turnuvada tek bayan kendisiydi. Başak ERSOY, oynadığı futbolla herkesten alkış aldı. Futbol Turnuvası Tertip Heyetimiz Başak ERSOY’a 2018 TURNUVA ÖZEL ÖDÜLÜ vermeyi kararlaştırdı. Şube olarak ödülü kendisine 14. Geleneksel Eğitimciler Şölenimizde takdim ettik. Kendilerini kutluyoruz.

6. Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası Halı Saha Futbol Turnuvamızda hakem olarak Asım GÜNEŞ, Ahmet TOPÇU, Uğur YILMAZ, Mehmet Oğuzhan YILDIZ, Mehmet Oktay ÇALI, Uğur BOZAN, Yaşar CANPOLAT, Kürşat ALBAYRAK, Ahmet KAS, Ali KILINÇ, Mehmet ÖZÇALIŞKAN görev yaptılar. Hakemlik futbol maçları için zor bir görevdir. Bu zor görevi yapan, emek sarfeden tüm hakem arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBESİ

118 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ