tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

ACIMIZ BÜYÜK, MÜCADELE ARKADAŞIMIZ ÖMER ALİ DAĞDELEN’İ KAYBETTİK

ACIMIZ BÜYÜK, MÜCADELE ARKADAŞIMIZ ÖMER ALİ DAĞDELEN’İ KAYBETTİK
tesakademi

Şube Yönetim Kurulu eski üyemiz, Şube Denetleme Kurulu eski başkanımız Ömer Ali DADELEN
20/05/1965 tarihinde Isparta, Yalvaç doğumludur. Ömer Ali DAĞDELEN Şubemizde ağabeylerinin küçük kardeşi, küçük kardeşlerinin ağabeyi olmuştur.  Sendikamızda, görev yaptığı kurumlarda ve eğitim camiası içerisinde insan ilişkilerine önem veren, herkesle gönül köprüsü kuran camiamızca da sevilen ve sayılan bir mücadele arkadaşımızdı.

Ömer Ali DAĞDELEN evli olup eşi Neşe DAĞDELEN üyemizdir ve Şahinbey, Bahattin Kayalı İlkokulunda öğretmen olarak görev yapmaktadır. Ömer Ali DAĞDELEN’in bir kızı öğretmen olarak görev yapmakta ve bir kızı da Üniversitede okumaktadır.

Merhum Ömer Ali DAĞDELEN, Gaziantep’te çeşitli okullarda görev yapmıştır. Şahinbey, Düztepe İlkokulu, Şehitkamil, Nilgün İsmet Akınalan İlkokulu ve en son da Şahinbey Handan Hüseyin Karakaş İlkokulu’nda okul müdür yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Şube Yönetim Kurulu Eski Üyemiz, Şube Denetleme Kurulu Eski Başkanımız, değerli mücadele arkadaşımız Ömer Ali DAĞDELEN 26 Nisan 2023 Çarşamba günü geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Cenaze namazı 27 Nisan 2023 Perşembe günü ikindi namazına müteakip Gaziantep, Asri Mezarlık-Hanifi Şireci Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Gaziantep Asri Mezarlığı’nda toprağa verilmiştir.

Ömer Ali DAĞDELEN’e Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarına sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Mekanın cennet olsun Güzel İnsan…

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

1 views

tesakademi
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ