tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

ACI KAYBIMIZ, ÜYEMİZ İRFAN KOZAN’I KAYBETTİK

ACI KAYBIMIZ, ÜYEMİZ İRFAN KOZAN’I KAYBETTİK
tesakademi

Şahinbey İlçemize bağlı Mennan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Alan Şefi olarak görev yapan üyemiz İrfan KOZAN, yaklaşık yirmi gün önce yakalandığı koronavirüs hastalığı nedeniyle tedavi görmekteydi. Son günlerde hastalığı ağırlaşan üyemiz, tedavi gördüğü hastanede hastalıktan kurtulamayarak vefat etmiştir. Merhum İrfan KOZAN, Şahinbey, Beşyüzevler Anaokulu’nda öğretmeni ve üyemiz Fidan KOZAN’ın beyidir.

Üyemiz İrfan KOZAN mesleğine 1991 yılında Hakkari, Yüksekova´da başlamıştır. Hakkari’de görev yaptığı 3 yılın ardından Malatya ili, Doğanşehir ilçesine atanarak 3 yıl da bu ilçede çalışmıştır. Daha sonra Gaziantep, Şehitkamil, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne atanmış ve 17 yıl da bu okulda görev yapmıştır. Merhum İrfan KOZAN, Şehitkamil, Hacı Sani Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bir süre görev yaptıktan sonra Şahinbey, Mennan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine okul müdür yardımcısı olarak atanmış ve bir süre de bu görevde çalışmıştır. Son olarak ise görev yaptığı okulda Elektrik-Elektronik Alan Şefi olarak çalışmaktaydı.

Üyemiz İrfan KOZAN en büyüğü Ortaokul 8. sınıfa giden bir kızı, ortaokula yeni başlayan bir oğlu ve iki tanede ikiz küçük kızları olmak üzere dört çocuk babasıdır.

Merhum İrfan KOZAN’ın cenazesi 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü, öğle namazına müteakip, Şahinbey, Yeşilkent Mezarlığı Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Yeşilkent Mezarlığı’nda toprağa verilmiştir.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, çocuklarına, çalışma arkadaşlarına, eşi Fidan KOZAN’a ve eğitim camiamıza baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Allah mekanını cennet eylesin.

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

 

1 views

tesakademi
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ