tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

6. Geleneksel Futbol Turnuvamız Başlıyor

6. Geleneksel Futbol Turnuvamız Başlıyor
tesakademi

Şubemizin düzenlediği geleneksel futbol turnuvasında ilk maçlar 6 Ekim 2018 tarihinde saat 14:00’dadır.  Yine futbol dolu günlere az kaldı. Sendika olarak bu sene 6.’sını düzenlediğimiz “24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası” Halı Saha Futbol Turnuvası için 60 takım müracaat etti. Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak Eğitim çalışanları arasında dostluğu, kardeşliği, birliği, berberliği, sosyal dayanışmayı, moral ve motivasyonu yükseltmek amacıyla sosyal ve sportif faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Futbol Turnuvamızda maçlar METRO Mağazası batısındaki FC SPORLAND Halı Saha’da yapılacaktır. Gaziantep’te eğitim çalışanlarını yine futbol dolu, spor dolu günler yaşayacaklar. Halı Saha Futbol Turnuvasına katılan bir çok sporcu ve sporsever, çocuklarıyla birlikte spor yapmak ve vakitlerini FC SPORLAND Halı Saha’nın doğadan bir köşe olan, yeşillikler içerisindeki ortamında geçirmek isteyeceklerdir.

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak Turnuvaya üyelerimizi ve bütün eğitim çalışanlarını davet ediyoruz

6.Geleneksel “24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası” Halı Saha Futbol Turnuvasında bu gün saat 19:30’da kuralar çekilerek guruplar oluşturuldu ve takımlar eşleştirilerek rakipleri belirlendi. Oluşan gruplar ve takımların rakipleri aşağıda olduğu gibidir.

Turnuvamıza katılan bütün takımlara Turnuva Tertip Heyeti ve Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube Yönetim Kurulu olarak başarılar diliyoruz.

NOT: Maçların gün ve saatleri 3 Eylül 2018 Çarşamba günü yayınlanacaktır.

TURNUVA TERTİP HEYETİ KARARLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TURNUVADA 1.HAFTA MAÇLARI GÜN VE SAATLERİ

 

 

 

159 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ