tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

ACIMIZ BÜYÜK, DEĞERLİ MÜCADELE ARKADAŞIMIZ NECATİ ÖLMEZ’İ KAYBETTK

ACIMIZ BÜYÜK, DEĞERLİ MÜCADELE ARKADAŞIMIZ NECATİ ÖLMEZ’İ KAYBETTK
tesakademi

Öğretmenliğe ilk kez Adıyaman’da başlayan Necati ÖLMEZ Gaziantep’e atandığında ilk görev yeri Şehitkamil, Solmaz Güzel İlkokulu’dur. Sonrasında ise Şehitkamil, Zekeriye Konukoğlu İlkokulu’na müdür yardımcısı olarak görev yapmıştır. Grevine Şahinbey, Nuripazarbaşı İlkokulu’nda müdür olarak devam etmiştir. 2014 yılına gelindiğinde ise görevini başarıyla yapmasına rağmen dönemin malum sendika, MEB taşra börokratları ve siyasi destekçileri tarafından kıyıma uğramış ve kumpas bir Yönetici Değerlendirmeyle müdürlük görevi, üzerinden alınmıştır. Kısacası Necati ÖLMEZ, Türk Eğitim-Sen’li olmanın, vatanı çok sevmenin, Türkiye sevdalısı olmanın bedelini ödemiştir.

Bir süre öğretmen olarak görev yapmıştır. Bu sürede Şehitkamil, Kozluyazı Deniz Feneri İlkokulu’nda müdür yardımcısı olarak görevlendirme çalışmıştır. Daha sonra hak yerini bulmuş, mahkeme kararıyla Şehitkamil, İmam Çoban İlkokulu’na müdürlük görevine geri dönmüştür.

İmam Çoban İlkokulu’ndan sonra geçtiğimiz yıl Temmuz Ayında (2021) Şehitkamil Vali Erdal Ata İlkokulu’na Yeniden Atamayla okul müdürü olarak atanan Necati ÖLMEZ müdürlük görevine burada devam etmiştir.

Necati, ÖLMEZ evli olup biri kız ikisi erkek olmak üzere 3 çocuğu vardır. Büyük çocuğu ve kızı öğretmen olarak görev yapmaktadır. Erkek çocuklarından büyüğü Üniversite bitirmiş olup, en küçük oğlu ise halen Üniversite’de eğitim-öğretim görmeye devam etmektedir.

Değerli mücadele arkadaşımız Necati ÖLMEZ’in cenazesi 9 Eylül 2022 tarihinde Cuma namazına müteakip doğum yeri olan İslahiye, Fevzipaşa Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Fevzipaşa Mezarlığında toprağa verilmiştir.

Necati ÖLMEZ kardeşimize Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarına, sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Mekanın cennet olsun Değerli Mücadele Arkadaşımız ve  Kardeşimiz.

Mekanın cennet olsun Güzel İnsan…

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

 

1 views

tesakademi
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ