tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

YGS Sınav Görev Paraları Hesapta!

tesakademi

   

ÖSYM tarafından ülke çapında yapılan  YGS’de görev alan öğretmenler ile üniversiteler bünyesinde görev yapan personele bu yıl elden ödeme yapılmamıştı. Bu gün itibarıyla kişilerin hesaplarına YGS SINAV ÜCRETLERİ yatmıştır.

    Sınavlarda görev alan personel hesaplarına aktarılan görev paralarını çekebilirler. Sendikamız  bu uygulamanın değişmesi için ÖYSM’ye  başvurmuştur.  Sınav ücretlerinin eskiden olduğu gibi elden ödenmesini talep etmektedir.

365 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. sibel ekiz dedi ki:

  bu gün 25 nisan ve ben hala görev ücretimi alamadım. bundan sonra görev istemiyorum bu nasıl iş ne kadar zaman geçti ücretimizi alamıyoruz. şimdi benim yatmadığı için baya bir uğraşmam gerekecek sanırım

  1. recep dedi ki:

   şırnak -cizrede görev aldım herkesi sınav ücretleri hesaba yattı benıkisis henuz yatmadı beklemekten sıkıldım ne yapabirim bi yol gösterin.

   1. TesGaziantep1 dedi ki:

    firman numaran yanlıştır düzeltir öysm birosuna başvurçiyi akşamlar

   2. TESGaziantep dedi ki:

    Görev yaptığınız yerdeki veya en yakınındaki ösym bürosu ile iletişime geçiniz.Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile birlikte yazacağınız bir dilekçe ile sorunu çözebilirsiniz.

    1. bora dedi ki:

     ales te kurye olarak görevli idim,30 gün geçti hala paralar ödenmedi

 2. ali dedi ki:

  32 gün oldu Ales sınav ücretleri halen ödenmedi.. hakkınızı aramak için bir muhattabınızda yok karşınızda.. bir yetkili de çıkıp açıklama yapmıyor bu konuda.. Haber bile olmuyor medyada.. ayrıca Eğitim sen de bu konu üzerine yeterince durmuyor.. Ne olacak bu binlerce hakkı yenen öğretmenin hali..Duyun artık sesimizi..

BİR YORUM YAZ