tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

YAZAR, DİNDEN BESLENENLERİ YERİN DİBİNE SOKTU…

tesakademi

                                                                                          m_sevket_eygiDinden beslenenleri yerin dibine soktu…
Eygi çıldırdı!
GİZLİ emelleri için İslam’ı maske olarak kullananlar, gazeteci yazar Mehmet Şevket Eygi’yi adeta çıldırttı. “Sözüm Müslümanlara değil, sahte İslamcılara” diyen Eygi, sınıf sınıf açıkladığı bu kesimlere çok ağır eleştiriler yöneltti.
Sapık fetvaya uymaktan dönün!
BİR de uyarıda bulunan Eygi “Bozuk düzenlerde bozuk işler yapılır, nice b… yenilir, diyen İslâmcılar!.. Bu sapık fetvaya uymaktan dönmezseniz bizden beri (uzak, ayrı) olunuz, sizi gözümüz görmesin, yıkılın gidin!” diye yazdı.

Vah size, eyvah size…
– Haram rant yiyen İslâmcılara yazıklar olsun, 2 yakanız bir araya gelmesin, tepe üstü düşün, beter olun, berbat olun! 
– İhalelere fesat karıştıran sahte İslâmcılar. Başlarınıza o ihaleler kadar taş düşsün!
– Saçı bitmedik yetimlerin, fakir fukaranın hakkını çiğneyen uğursuz İslâmcıları gözümüz görmesin.
– Emanetleri ehil ve layık olana değil, kendi yakınlarına dağıtan İslâmcılar!.. Sizin yatacak yeriniz yok.
– Arazilere fazla yapı, fazla kat izni çıkartıp, oluşan ranttan milyonlarca lira haram komisyon alan İslâmcılar!.. O komisyonlar size zehir zıkkım olsun!..  
– İslâm’ı yeryüzünden silmeye yemin etmiş amansız kâfirlerle işbirliği yapan İslâmcılar!..

Mehmet Şevket Eygi’yi çileden çıkarttılar…
İslami kesimin önemli yazarlarından biri olan Mehmet Şevket Eygi, “Sahte İslamcılar” dediği bir kısım kimseler için çok ağır konuştu. Eygi’nin, Milli Gazete’de yayımlanan dünkü yazısı şöyle:

Ey sahte İslamcılar   

 

Mü’min ve sâlih Müslümanlar başımın tacı olsunlar; ellerinden ve eteklerinden öperim. Var olsunlar sağ olsunlar, sıhhat ve afiyette olsunlar. Allah’ın selâmı, rahmeti, bereketi, koruması üzerlerine olsun.
Allah yolunda, Peygamberin izinde; Kur’ân’a, Sünnete, icmâ-i ümmete, Şeriata, ahlâk-ı islâmiyeye uygun şekilde; ihlâsla, irfanla, hikmetle, adaletle, insafla, istikametle hizmet edenler, i’lâ-i kelimetullah edenler biz sizin peşinizdeyiz. Ayağınızın tozu olmak ne büyük şereftir bize…
Konumuz Müslümanlar değil, İslâmcılardır. İslâmcıların da hepsi değildir, aşağıda zikrettiklerimdir.

– Varan1: Haram rant yiyen İslâmcılar size yazıklar olsun, iki yakanız bir araya gelmesin, tepe üstü düşün, beter olun, berbat olun! Müslümanlara leke sürdünüz…

– Varan 2: Bozuk düzenlerde bozuk işler yapılır nice b…. yenilir diyen İslâmcılar!.. Bu sapık fetvaya uymaktan dönmezseniz biz sizden, siz bizden beri olunuz, sizi gözümüz görmesin, yıkılın gidin!

– Varan 3: İhalelere fesat karıştıran sahte İslâmcılar. Başlarınıza o ihaleler kadar taş düşsün!

– Varan 4: Vaktiyle bu düzen bozuk diyen, ellerine fırsat ve imkan geçince bozuk ve çarpık dedikleri düzenin veya sistemin haram nimetlerine aç köpekler gibi saldıran sahtekâr İslâmcılar!.. Bu yolda giderseniz akıbetiniz 

– Varan5: Hazret-i Ömer Faruk Efendimiz Ümmetin işini görürken Ümmet mumunu yakar, kendi işini görürken kendi kandilini uyandırırmış edebiyatı yapan, ellerine imkân geçince saçı bitmedik yetimlerin, fakir fukara halkın hukukunu çiğneyen uğurssuz İslâmcılar… Sizleri gözümüz görmesin.

– Varan 6: Kur’ân’da Rabbimiz “Allah müsrifleri sevmez… İsraf edenler Şeytanın kardeşleridir…” buyurmuşken, kendileri Nemrud gibi, Fir’avn gibi, Neron gibi, Şeddat gibi israf, debdebe, tantana, şaşaa, ihtişam, gurur, kibir içinde yaşayan, ne oldum delisi, küçük dağları kendisi yarattı sanan türedi İslâmcılar, başınıza haram servetleriniz kadar taş yağsın!..

– Varan 7: Saçlarına yün yumakları ilave edip sözde tesettüre giren dar ve rengarenk elbiseler içinde gezip tozan; erkeklerin şehvetli dikkatlerini açık hafifmeşrep karılardan fazla çeken İslâmcı sayın bayanlar!.. Ya tevbe edip dosdoğru tesettüre girin, yahut bu numaraları, bu tiyatroları bırakın.

– Varan 8: Arazilere daha fazla yapı, daha fazla kat izni çıkartıp, bu yüzden oluşan rantlardan milyonlarca lira haram komisyon alan İslâmcılar!.. O haram komisyonlar size zehir olsun, zıkkım olsun!..

– Varan 9: Emanetleri ehil ve layık olanla değil, kendi yaranına, yakınlarına, akrabalarına dağıtan, nepotizm yapan, emanetlere hıyanet eden İslâmcılar!.. Sizin yatacak yeriniz yoktur.

– Varan 10: Bir yanda Sünnî görünen, öte yandan ne kadar reformcu, yenilikçi, bid’atçi, değişimci varsa onlarla işbirliği yapan bukalemun tıynetli İslâmcılar!.. Bu münafıklıklarınız cezasız kalır mı sanıyorsunuz?

– Varan 11: Haklı ve doğru uyarılardan, olumlu tenkitlerden nefret eden, yalan da olsa övgülere bayılan münafık İslâmcılar!.. Bu kafayla daha ne kadar sürdürebilirsiniz bu oyunu?

– Varan 12: Yâranlarını, yalakacılarını, yağcılarını, meddahlarını, pohpohlayıcılarını mükafatlandıran, onların önüne yağlı kemikler atan, övgülere doymayan İslâmcılar!.. Tarihteki benzerlerinizden hiç ibret almaz mısınız siz?

– Varan 13: Riyaset, makam, mevki, erîke, şan, şeref, ün, alkış delisi İslâmcılar!.. Hubb-i riyasetin cinsel şehvetten 360 kat fazla ve yakıcı olduğunu size hiç söylemediler mi?

– Varan 14: Mukaddes dâvâmızı deve eden İslâmcılar!..

– Varan 15: Allah’ın âyetlerini ucuza satan İslâmcılar!..

– Varan 16: İslâm’ı ve Müslümanları yeryüzünden kazıyıp silmeye yemin etmiş harbî, militan, amansız kâfirlerle işbirliği yapan İslâmcılar!..

– Varan 17: İslâm’ın ve Ümmetin önündeki en büyük engeli oluşturan İslâmcılar!..

Veyl size!.. Eyvah size!.. Vah size!.. Efsus ki efsus size!..

Kaynak :Yeniçağ Gazetesi http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/habergoster.php?haber=30859

 

27 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ