tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

ÜYEMİZ CEMİLE HOŞCA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASI SONUCU VEFAT ETTİ

ÜYEMİZ CEMİLE HOŞCA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASI SONUCU VEFAT ETTİ
tesakademi

Üyemiz Cemile HOŞCA, 25.05.1990 Osmaniye, Düziçi doğumludur. Cemile HOŞCA, Marmara Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türkçe Öğretmenliği mezunudur. 09.09.2013 Yılında Gaziantep, Şahinbey, Naciye Mehmet Gençten Ortaokulu’na Türkçe öğretmeni olarak atanmış ve öğretmenlik mesleğine başlamıştır. 2016 yılı Ağustos ayında eşinin asker olması nedeniyle Erzurum, Aziziye, Yavuz Selim Yatılı Bölge Ortaokulu’na atanmış ve yaklaşık üç yıl bu okulda görev yapmıştır. 24.06.2019 tarihinde, öğretmenlerin iller arası yer değiştirme döneminde, İlimiz Nurdağı İlçesi, Nurten Öztürk Ortaokulu’na atamış ve halende Nurten Öztürk Ortaokulu’nda görev yapmaktaydı.

Cemile HOŞCA öğretmenimiz evli ve iki çocuk annesidir. Çocuklarından biri altı aylık olmakla birlikte, diğeri ise dört yaşındadır.

Üyemiz Cemile HOŞCA, Erzurum’dan, Gaziantep Nurdağı, Nurten Öztürk Ortaokulu’na atandıktan sonra Düziçi’nde ikamet etmekte olup, Nurdağı ilçemizdeki okuluna her gün gidiş geliş yapmaktaydı. 17 Ekim 2019 Perşembe günü, Düziçi’nden Nurdağı istikametinde ilerlerken, Nurdağı İlçesi girişinde, ilçeye 1-2 km kala, kullandığı 01 DUN 98 plakalı otomobilin, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkması sonucu, 30 metrelik şarampole yuvarlanmıştır. Hurdaya dönen otomobilinde Cemile HOŞCA öğretmenimiz hayatını kaybetmiştir.

Cemile öğretmenimiz; okuluna, görevine giderken, çok sevdiği öğrencilerine yeni bilgiler verebilmek için çıktığı yolda, henüz altı yıllık öğretmen iken ve 29 yaşında vefat etmiştir.

Cemile HOŞCA öğretmenimizin cenazesi 17 Ekim 2019 Perşembe günü, saat 15:00’de Osmaniye Düziçi, Çitli Köyünde toprağa verilmiştir.

Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, çocuklarına, yakınlarına, mesai arkadaşlarına, öğrencilerine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır dileriz.
Eğitim camiamızın başı sağolsun.

Allah mekanını cennet eylesin.

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

1 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ