tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Üyelerimiz İbrahim Halil AKKURT ve Muhittin TİRYAKİ Vefat Etti

Üyelerimiz İbrahim Halil AKKURT ve Muhittin TİRYAKİ Vefat Etti
tesakademi

İBRAHİM HALİL AKKURT (02.01.1956 – 14.12.2016)

       Üyemiz İbrahim Halil AKKURT, 02.01.1956 Kilis doğumludur. İbrahim Halil AKKURT, 1983 Yılında Ordu İli Mesudiye İlçesi, Üçyol Ortaokulu’nda göreve başlamış, Gaziantep İli, Şahinbey ve Şehitkamil İlçelerinde Lise ve Ortaokullarda görev yapmış ve en son, Şehitkamil, Adnan A.Ş Ortaokulu’nda Fen Bilgisi öğretmeni olarak görev yapmaktaydı.

       Üyemiz İbrahim AKKURT evli olup iki çocuk babasıdır. Eşini çocukları küçük yaştayken kaybeden İbrahim Halil AKKURT, iki çocuğunu da kendisi büyütmüş ve evlenmemiştir. Son günlerde rahatsızlığının artması üzerine emeklilik için gerekli hazırlıkları yapmaya başlamış ancak emekli olmaya vakit bulamadan ebediyete intikal etmiştir.

       Üyemiz İbrahim AKKURT’a Yüce Allah’tan rahmet, çocuklarına, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır dileriz. Camiamızın başı sağolsun.

                                   Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube Yönetim Kurulu

 

MUHİTTİN TİRYAKİ (01.01.1963 – 15.12.2016)

      Sendikamızın Türk Eğitim-Sen Nizip İlçe kurucusu ve Nizip İlçe Başkanlığı görevlerini yürüten Muhittin TİRYAKİ 01.01.1963 yılında Nizip’te doğmuştur. İlkokulu Nizip, Çiflikköyde tamamlayan Muhittin TİRYAKİ ortaokul ve liseyi Nizip’te Okumuştur. Üniversite öğrenimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde devam ederek öğretmenlik mesleğine atanmıştır.

       Üyemiz Muhittin TİRYAKİ evli olup, iki oğlu ve iki kızı olmak üzere toplam dört çocuğu vardır. Muhittin TİRYAKİ uzun yıllardır Nizip’te görev yaptı. Öğretmen ve okul müdür yardımcılığı görevleri yapan Muhittin TİRYAKİ Türk Eğitim-Sen’in Nizip’te kurucularından olup uzun bir süre Türk Eğitim-Sen Nizip İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştür.

       Son yıllarda sağlık problemlerine çözüm bulmak için tedavi gören Muhittin TİRYAKİ, iki aydır Ankara’da tedavi görmekteydi. Karaciğer rahatsızlığı ve karaciğer yetmezliği sebebiyle aramızdan ayrılan Muhittin TİRYAKİ’ye Yüce Allah’tan rahmet, çocuklarına, eşine, ailesine, sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. Camiamızın başı sağolsun.

 

                               Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube Yönetim Kurulu

 

 

157 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ