tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

TÜRK EĞİTİM-SEN MİSAFİRHANESİNE MÜRACAATLAR BAŞLIYOR

TÜRK EĞİTİM-SEN MİSAFİRHANESİNE MÜRACAATLAR BAŞLIYOR
tesakademi

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından 27.08.2016 tarihinde temeli atılan ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalarımızın üyelerinin çocuklarının yararlanacağı misafirhanenin üniversitelerin açılış tarihine kadar yetişmesi için çalışmalar son hızla devam ediyor.
Türk Eğitim-Sen misafirhanesinin müracaatları illerde Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikaların şube ve temsilcilikleri tarafından 16 Ağustos-05 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.
Uzun süreli misafirhanede kalmak isteyen üye çocukları başvurularını illerde anne veya babalarının üye olduğu Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendika şubelerine yapacaklardır.
Kesin kayıt hakkı kazananların işlemleri 12.09.2017 tarihinde Türk Eğitim Sen Genel Merkezi’nde yapılacaktır.
Misafirhaneden öncelikli olarak üye çocukları yararlanacaktır. Boş yer kalması halinde, üyelerimizin referans olması şartıyla, üye yakınları (kardeş, yeğen v.b.) misafirhanede bir eğitim-öğretim yılı süresince kalabilecektir. Türkiye Kamu-Sen üyesi iken emekli olan ve halihazırda Türk Emekli-Sen’e üyeliği bulunanların çocukları da aynı koşullarda misafirhaneden yararlanabilecektir.
Misafirhane için başvuruların fazla olması halinde kesin kayıt yaptırmaya hak kazananların tespiti kura yöntemi ile 11.09.2017 tarihinde saat 14.00’da Türkiye Kamu-Sen toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.

Misafirhaneye üye çocuklarından yer kalması halinde üye yakınlarının kesin kayıt işlemleri başlatılacaktır. üyelerimizin referans olması ve belgelendirmeleri şartıyla, üye yakınları için (Üyenin kardeşi, yeğeni, kuzeni gibi) misafirhane ücretine +250 TL ilave edilerek kayıtları alınabilecektir. Bunların misafirhanemizde kalma süreleri bir öğretim yılı olacaktır.

Türk Eğitim-Sen Ankara Öğrenci Misafirhanesi Ücretleri;
Üye çocukları için;
2 kişilik odalar 650 TL.
3 kişilik odalar 550 TL.
4 kişilik odalar 450 TL’dir.

Üye yakınları için (Üyenin kardeşi, yeğeni, kuzeni gibi) misafirhane ücretine +250 TL ilave edilerek kayıtları alınabilecektir.

Ücretler kesin kayıt esnasında 10 ay üzerinden aylık ödemeler şeklinde alınacaktır.

Ücretlere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.

TÜRK EĞİTİM SEN ÖĞRENCİ MİSAFİRHANESİNİN ADRESİ:

Anafartalar Mah. Kazımkarabekir Cad. No:136
Altındağ/Ankara
Ankara Adliyesi ek binası arka tarafı.
Türk Eğitim Sen’in Ankara’daki Öğrenci Misafirhanesinin (Yurdu) yapımında başta Genel Başkanımız Sayın İsmail KONCUK’a, Genel Merkez Yöneticilerimize, Şube Başkan ve Yöneticilerimize, İlçe Yöneticilerimize tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Mümkün olan en kısa sürede diğer büyük illerde de açılması temennisiyle, Türk Eğitim-Sen  Öğrenci Misafirhanemizin (Yurdu), Türkiye Kamu-Sen ailesine, üyelerimize, Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBESİ

 

781 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ