tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANLIĞINA YENİDEN İSMAİL KONCUK SEÇİLDİ

tesakademi

                                                                                                                                                Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk,  5-6 Şubat tarihleri arasında yapılan 4. Olağan Merkez Genel Kurulu’nda 253 geçerli oyun 242’sini alarak, yeniden genel başkanlığa seçildi.

       Yoğun katılımın olduğu Türk Eğitim-Sen Genel Kurulu birlik ve beraberlik havasında geçti. Genel Kurulda mevcut yönetim yeniden seçildi. Buna göre; Genel Sekreter Musa Akkaş, Genel Mali Sekreter Seyit Ali Kaplan, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip Geylan, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz Kocakaplan, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Mehmet Yaşar Şahindoğan, Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir.

       Genel Kurulun ardından bir konuşma yapan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, genel kurulun büyük bir coşku içinde geçtiğini söyleyerek, herkese çok teşekkür etti. Türk Eğitim-Sen’in bundan sonraki hedefinin 200 bin üye olduğunu kaydeden Koncuk şöyle konuştu: “Sendikamızın genel kurul havasına girmesini istemedik. Bizim amacımız, Türk Eğitim-Sen’in Türkiye’nin en büyük sendikası olma özelliğini devam ettirmesidir. Bundan sonra da alanlarda olacağız. Ne yazık ki birtakım sendikalar tarafından gayri ahlaki oyunlar sergilendi. Gelin bunların ipliğini pazara çıkaralım. Bu yıl 15 Mayıs tarihine kadar 200 bin üye yapalım. Bu, kamu çalışanlarının hakları ve ülkemizin geleceği bakımından da önemlidir.” 

       Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak Türk Eğitim-Sen 4. Olağan Merkez Genel Kurulunun; üyelerimize, eğitim çalışanlarına, Kamu çalışanlarına, Ülkemize ve Yüce Milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. 4. Olağan Merkez Genel Kurulu sonucunda yeniden genel başkanlığa seçilen Sayın İsmail KONCUK ve Merkez Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diliyoruz.

95 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ