tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Şube İş Yeri Temsilcileri Toplantımızda Yeni Hedefler Belirlendi

Şube İş Yeri Temsilcileri Toplantımızda Yeni Hedefler Belirlendi
tesakademi

       Şube olarak 26 Mart 2016 Cumartesi günü 15:00 ile 18:30 saatleri arasında Şirehan Hotel’de Yaptığımız İş Yeri Temsilcileri Toplantımıza katılan Türk Eğitim-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Sayın Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN’a, Türk Eğitim-Sen Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sayın Sami ÖZDEMİR’e, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimize, Genel Merkez Eski Teşkilatlandırma Sekreteri ve Eski Şube Başkanımız Mustafa KIZIKLI’ya, Şube Kadın Komisyonu Başkanımıza ve Üyelerine, Gaziantep Üniversitesi, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Oğuzeli, Yavuzeli, Araban ve Karkamış İlçe Temsilcilerimize ve Yönetim Kurulu Üyelerine, İş Yeri Temsilcilerimize, İLKSAN İlçe Adaylarımıza katılımlarından dolayı Şubem ve Sendikam adına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.


Toplantımıza katılan Genel Başkan Yardımcılarımız Çalışma Hayatında yaşanan problemler ve Ülkemizin içinde bulunduğu durumla ilgili konuşmalar yaptılar. İş yeri Temsilcilerimizin soru ve sorunları dinlenilip gerekli cevaplar verilerek istişarede bulunuldu. 9 Nisan 2016’dayapılacak İLKSAN seçimlerinde Sendikamızın ve Şubemizin tüm Türkiye’de ve Gaziantep’te başarılı olması için yapılması gereken çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.


Çalışma hayatında yaşanan problemlere karşı; eğitim çalışanlarının her zaman yanında durarak çalışanların yalnızlaştırılmasına, ötekileştirilmesine, ayrımcılığa uğramasına karşı birlikte mücadele verildiği örneklerle anlatıldı. Ülkemizde yaşanan yandaş ve hukuksuz uygulamaların son bulması için verilen mücadelenin dozunun arttırılacağı vurgulandı.

İş Yeri Temsilcileri Toplantısı Fotoğrafları İçin TIKLAYINIZ

83 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ