tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

GAZİANTEP ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HAYKIRDI

GAZİANTEP ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HAYKIRDI
tesakademi

Şehitlr_yürüyüşü

       Türkiye Kamu-Sen öncülüğünde, Türk Dayanışma Konseyine üye, Gaziantep İlimizdeki Vatansever Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla son zamanlarda ülkemizi yasa boğan terör olayların lanetlemek ve terör olayları sonucunda şehit düşen asker, polis ve köy korucularımızı anmak için 9 eylül 2015 çarşamba günü Gaziantep’te yapmış olduğumuz yürüyüşte katılım çok yüksekti.

      Binlerce vatandaşımız alkışlar ve sloganlar ile terörü ve teröristi lanetlerken, evlerinin balkonlarından insanlar alkış ve slogan atarken, araçları ile geçen vatandaşlarımız da kornalarını çalarak eylemimize destek verdi.

        Yürüyüş esnasında gaflette olan hükümet protesto edilerek, İHANETE SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK yazılı pankart ve dev Türk Bayrağı taşınarak, Kırkayak Parkından başlayan yürüyüş, Gaziantep Lisesi kavşağı, Sanko Park AVM önünden, Gazi Muhtar Paşa bulvarı dönülerek, Demokrasi Meydanında son buldu.

       Demokrasi Meydanında Şehitler için Saygı Duruşu Yapılıp akabinde İstiklal Marşımız okundu. Şehitler için Kuranı Kerim okunup dualar yapıldıktan sonra katılımcı kuruluşlar adına Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Baler FİDAN konuşma yaptı.

YÜRÜYÜŞ FOTOĞRALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

46 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ