tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Şehitkamil Hasan Süzer Lisesi Güreşte Coştu.

tesakademi
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından birlikte organize edilen Liseler arası Güreş Müsabakaları Kamil Ocak Spor Salonu’nda yapıldı.
5 okuldan 31 sporcunun katıldığı müsabakalara Beden Eğitimi Öğretmeni Ergün GÜL ve Antrenör Ali Oğuz GÜRSEL  yönetiminde 10 sporcuyla katılan Hasan Süzer Lisesi, 8 birincilik, 1 ikincilik, 1 üçüncülük elde etti.

 

Liseler Arası Yıldızlar Güreş müsabakaları yapıldı. Kamil Ocak Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara 5 okuldan 31 sporcu katılırken, Hasan Süzer lisesi’nden katılan sporcular tüm birincilikleri toplayarak müsabakalara damgasını vurdu.

Hasan Süzer Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ergün Gül ile Antrenör Ali Oğuz Gürsel, yaptıkları açıklamada, “Okul sporlarında güreş müsabakalarına 10 sporcuyla katıldık. Tüm sporcularımız bu müsabakada derece elde etti. 8 birincilik alarak Hasan Süzer Lisesi’ni en iyi şekilde temsil ettik. Osmaniye’de yapılacak gurup maçlarında da aynı başarıyı gösterip, Türkiye finallerine katılmak istiyoruz. Okul Müdürümüz Ekrem Polat’ın büyük destek ve gayretleriyle, eğitimde olduğu gibi sportif faliyetlerde de Hasan Süzer Lisesi’ni bir numara yapmak istiyoruz” dedi.

EKREM POLAT’TAN TAM DESTEK

Hasan Süzer Lisesi okul Müdürü Ekrem Polat, yapılan güreş müsabakalarında derece yapan sporcular ile idarecilerini tebrik etti.

Maddi ve manevi olarak güreş takımına her türlü desteği verdiğini belirten Hasan Süzer Lisesi Müdürü Ekrem Polat, “Okul olarak eğitimde önemli bir yerdeyiz. Kültürel ve sportif faliyetlerde de okulumuzun önde olması için çaba gösteriyoruz. Liseler Arası Güreş müsabakalarına 10 sporcuyla katıldık. Bu sporcuların hepsinin derece yapması spora verdiğimiz önemin göstergesi. Bu çocukların daha büyük başarılara imza atması için maddi ve manevi olarak destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

MÜSABAKALAR ÇEKİŞMELİ GEÇTİ

Liseler arası Güreş Müsabakalarının oldukça çekişmeli geçtiğini belirtenGüreş Antrenörü Beşir ve Mustafa Tosun, “Her yıl olduğu gibi bu yılda güreş müsabakaları yapıldı. Katılım fena değildi. Hasan Süzer Lisesi bu müsabakalarda önemli dereceler elde etti. Kendilerini tebrik ediyoruz” şeklinde konuştular.
Gaziantep Güneş Gazetesi

541 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. osman karakuş dedi ki:

    hasan süzer lisesi her alanda bütün başarıları hak etmiş bir lisedir.

BİR YORUM YAZ