tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

MEB Brokratları Hastane İÖO.Denetledi.

tesakademi

  

Vali Yardımcısı İbrahim Yurdakul, Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin ile birlikte Şahinbey Onkoloji Hastanesi İlköğretim Okulu’nu ve Şehitkamil Çocuk Hastanesi İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaret heyetinde Vali Yardımcısı İbrahim Yurdakul ve Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin ile birlikte Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre Tansu da yer aldı. Okullardaki öğrencilerle yakından ilgilenen ziyaret heyeti öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

EĞİTİMDEN MAHRUM DEĞİLLER

Vali Yardımcısı İbrahim Yurdakul, hastanede açılan okullar sayesinde öğrencilerin eğitim öğretimden mahrum kalmadıklarını söyledi. Hastane imkanları çerçevesinde Gaziantep Üniversitesi’nin en güzel imkanları sunduğunu dile getiren Yurdakul, Bu ziyaretten olumlu izlenimlerle ayrılıyoruz. Hastane yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

SERİN’DEN TEŞEKKÜR

Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin de, hasta sayısının artmasıyla öğrenci sayısının da arttığını ifade ederek, Okulumuz hastaneye gelen öğrencelerin eğitim öğretimden mahrum kalmamalarını amaçlıyor. Fiziki manada çok güzel bir çalışma yapılmış. Bu manada yöneticilere teşekkür ediyorum diye konuştu.

 Gazete27.net

53 views

tesakademi
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ