tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

KEY SÜRECİNDE SON AÇIKLAMA!

tesakademi

     

Türk Eğitim Sen olarak; 28 Şubat 2011 tarihinde Resmi Gazetenin mükerrer sayısında yayımlanan ve bu son listede de adı yer almayarak KEY kesintilerini eksik alan veya hiç almayanların dava açmaları için zamanın daraldığı hususunda 15.04.2011 tarihinde bir haber yapmıştık.

            Her ne kadar önümüzdeki günlerde son bir listenin daha yayımlanacağı konusunda çeşitli söylentiler söz konusu olsa da; eğer bu bahsedilen son liste yayımlanmaz ise 29.04.2011 tarihine kadar itiraz veya dava başvurusu yapmayanlar hak kaybına uğrayabileceklerdir. Bundan dolayı üyelerimizin önümüzdeki iki gün içinde son kez çalıştıkları kurumlara itiraz dilekçelerini göndermeleri veya dava açmaları gerekmektedir.

            1987–1995 Yılları arasında çalıştıkları kurumların her birine itiraz dilekçesi gönderecek olan üyelerimizin gelen her bir cevap için cevaplar gelir gelmez dava açmaları gerekecektir. Doğrudan son listeye bakarak dava açmak isteyen üyelerimizde aşağıda yer verdiğimiz dilekçedeki boşlukları doldurarak bulundukları illerden davalarını açabilirler. Dava dilekçesinde “davalı” bölümüne 1987–1995 yılları arasında görev yapılan ilçelerin Kaymakamlıkları ve illerin Valilikleri yazılacaktır.

    

            Bu anlamda, üyelerimizin itiraz veya dava sürecini iki gün içinde başlatmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.  

 

 

İtiraz Dilekçesi İçin Tıklayınız

 

Dava Dilekçesi İçin Tıklayınız

 

73 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ