tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

İSRAİL’İN ZULMÜNÜ KINIYOR VE LANETLİYORUZ

tesakademi
İsrail’in Gazze’ye saldırısına Türk Eğitim-Sen’den tepki yağıyor.
Bir Tepki de Türk Eğitim-Sen İslahiye Temsilciliğimizden…
İnsan oğlu zaman zaman bir çok şeyi hisseder duyar ama anlatamaz . Bir şeyler boğazına takılır düğümlenir. Yıllar varki İslam alemi olarak bizler zulme gadre haksızlığa uğradık. Zulümler gördük ama hiç sesimizi çıkaramadık, hep içimize akıttık hep göz yaşlarıyla sessiz çığlıklar attık. Sesimizi duyan olmadı adeta yokluğa mahkum edildik.
Afganistan, Irak, Filistin… zulmün haksızlığın katliamın mücessem hale geldiği memleketler. Bir haftadır Filistin’de masum aç bırakılmış sahipsiz din kardeşlerimizin katledildiğini seyrediyoruz. 1350 yıl önceki muharremi kerbelayı anımsatır gibi gene bir muharrem ayında masum çocukların kadınların ve insanların hunharca öldürülüşüne şahit oluyoruz ve bu acılara dayanacak gücümüz kalmadı. Zulüm, katliam ve haksızlık karşısında üç maymunu oynayan ABD, Avrupa ve diğer egemen devletlere inat yapılan haksızlıkları Allah’a havale ediyoruz. Masum din kardeşlerimize yapılan zulmü kınıyor ve zalimlerin iflahını kesmesi için Cenab-ı Kahhara yalvarıyoruz.

Bu zulmün durması için Ülke olarak din kardeşlerimize dua etmeli ve bu muharrem ayında acılarımızın dinmesi için Cenab-ı Rahmandan merhamet dilenmeliyiz.

Yapılan zulümlerin, katliamın, vahşetin sahibi İsrail’i, bu katliamlara sesi çıkmayan üç tane fok için, üç tane kuş için dünyayı ayağa kaldıran sözde insansever, hayvansever! Batılıları kınıyor, iki yüzlü karakterlerine tükürüyoruz. 500 yıl önce kendilerini Avrupa’nın canavarlığından kurtaran Müslümanlara bu zulmü reva gören İsrail Yahudileri şunu bilmeli ki tarih, insanlık ve alem bu yapılanları unutmayacak ve yüzlerine tükürecektir.

“ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM”TÜRK EĞİTİM SEN
İSLAHİYE TEMSİLCİLİĞİ
MUSTAFA KESKİN

14 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ