tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

HERKES İŞİNE BAKSIN!

tesakademi

Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şubesi’nin internet sitesinde “Kamuoyuna Duyuru” -“Kamusitesi Ve Kamudan Haber’e Cevaptır” haberinde Türk Eğitim-Sen’e atıfta bulunarak Eğitim Bir-Sen Gaziantep şube başkanı Mithat Sevin’le ilgili şu ifadeler kullanılmıştır.“Mithat SEVİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak Gaziantep tarihinde belki de en uzun süreli  Atama işlemlerinden sorumlu olarak çalışmış, görevini de başarılı bir şekilde yerine getirmiştir. Vicdan, izan ve insafı olan, aklı selim sahibi sağcısı, solcusu, Türk Eğitim Sen, Eğitim Sen, Eğitim-İş vb. sendikalılar tarafından sevilen, sayılan ve takdir edilen biridir. İşini yaparken kimsenin cinsiyetine, inancına, düşüncesine, sendikasına bakmamış, doğru olan ne ise onu yapmıştır. Hiç kimsenin hakkını alıp, hakkı olmayana vermemiştir. İnsiyatif kullanma noktasında ise insiyatifini kullanmıştır. Ama bu hiçbir zaman başkasının hakkını gasp etme noktasında asla olmamıştır.”

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak diyoruz ki; vicdanı, izanı, aklı olan hiçbir Türk Eğitim-Sen’li Mithat Sevin’i sevmez, saymaz, takdir de etmez.

Seni çok iyi tanıyor ve biliyoruz Mithat Sevin. Yaptığın işleri Türk Eğitim-Sen’liler ve bütün eğitim çalışanları bilmekte ve not etmektedir.

Senin Türk Eğitim-Sen ve üyelerini sevmeni, saymanı, takdir etmeni istemiyor ve beklemiyoruz.

Şunu hiç unutma, Türk Eğitim-Sen’liler olarak seni sevmiyoruz.

Türk Eğitim-Sen Gaziantep

126 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ