tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

GRUPLARDAN ÇIKAN TAKIMLAR VE 4. HAFTA GRUP ELEME MAÇLARININ TARİH VE SAATLERİ

GRUPLARDAN ÇIKAN TAKIMLAR VE 4. HAFTA GRUP ELEME MAÇLARININ TARİH VE SAATLERİ
tesakademi

3. HAFTA GRUP MAÇLARININ SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

7. Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 60 takım arasında gruptan çıkan 20 takım şöyledir:

1.Gruptan, SERVİ ERDEMOĞLU ORT.
2.Gruptan, SANİ KONUKOĞLU ORTAOKULU
3.Gruptan, ŞEHİT İSA KARAKAŞ ORT.
4.Gruptan, ALİ TOPÇUOĞLU MTAL
5.Gruptan, ADNAN MENDERES ORTAOKULU
6.Gruptan, ŞAHİNBEY ORTAOKULU
7.Gruptan, NENE HATUN KIZ AND.LİS.
8.Gruptan, SAM İLKOKULU
9.Gruptan, ŞEHİT VEYSEL GÜND. AND. LİS.
10.Gruptan, EMİRE MUSTAFA TEZEL ORT.
11.Gruptan, OSMANLI İLK./ORT.
12.Gruptan, 23 NİSAN ORTAOKULU
13.Gruptan, ŞAHİNBEY REH. VE ARAŞ. MERK.
14.Gruptan, NURİ PAZARBAŞI ORTAOKULU
15.Gruptan, DR.NİLÜFER ÖZYURT AND.LİS.
16.Gruptan, TÜRKAN MEHMET AKCAN İLK.
17.Gruptan, YEŞİLKENT ANADOLU LİSESİ
18.Gruptan, ADİL CEYDELİ ORTAOKULU
19.Gruptan, KAZIM KARABEKİR İLKOKULU
20.Gruptan, TEPEBAŞI AND.LİS – GÜNEŞ AND.LİS.

Bu mevcut duruma göre 7. Geleneksel Öğretmenler Günü Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasında Fikstür oluştururken kura çekimlerinde önceden açıklanan ve belirlenen 1. ve 2. Grubun birincileri kendi aralarında, 3. ve 4 Grubun birincileri kendi aralarında 17. ve 18. Grubun birincileri kendi aralarında ve yine 19.ve 20. grubun birincileri kendi aralarında 22 ve 23 Ekim 2019 tarihlerinde 18:00 ile 20:oosaatleri arasında ön eleme maçları oynamışlardır.

GRUBA KALMA ÖN ELEME MAÇLARININ SONUÇLARI ŞÖYLEDİR

ÖN ELEME MAÇLARI SONUCUNDA GRUBA KALAN 16 TAKIM ŞÖYLEDİR

1 – SANİ KONUKOĞLU ORTAOKULU
2- ALİ TOPÇUOĞLU MTAL
3 – ADNAN MENDERES ORTAOKULU
4- ŞAHİNBEY ORTAOKULU
5- NENE HATUN KIZ AND.LİS.
6- SAM İLKOKULU
7- ŞEHİT VEYSEL GÜND. AND. LİS.
8- EMİRE MUSTAFA TEZEL ORT.
9- OSMANLI İLK./ORT.
10- 23 NİSAN ORTAOKULU
11- ŞAHİNBEY REH. VE ARAŞ. MERK.
12- NURİ PAZARBAŞI ORTAOKULU
13- DR.NİLÜFER ÖZYURT AND.LİS.
14- TÜRKAN MEHMET AKCAN İLK.
15- ADİL CEYDELİ ORTAOKULU
16- TEPEBAŞI AND.LİS – GÜNEŞ AND.LİS.

Gruba kalamayan tüm takımlara turnuvaya katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Gruba kalan 16 takıma grup eleme maçlarında başarılar diliyoruz.
TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBESİ TURNUVA TERTİP HEYETİ

4. HAFTA MAÇLARININ (GRUP ELEME MAÇLARI) TARİH VE SAATLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

1 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ