tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Gaziantep Üniversitesiyle Yüksek Lisans Anlaşmasının Süresi Uzatıldı

tesakademi

 

tes_gaziantep_gaün_protokol          Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile 2013 yılında imzaladığımız 2 yıl süreli tezsiz yüksek lisans protokolü, Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubemizin talepleriyle Gaziantep Üniversitesi Senatosunda  alınan kararla yeniden uzatıldı. Şubemizce yapılan görüşmelerde 2013-2015 yılları arasında tezsiz yüksek lisans proğramına katılan üyelerimizin ve üye yakınlarının durumları görüşüldü. Tezsiz yüksek lisans programıyla ilgi önümüzdeki dönemde üyelerimizin, eş ve çocuklarının programdan en üst düzeyde yaralanmaları için neler yapılması gerektiği konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılan görüşmeler sonunda yapılan protokol gereği Türk Eğitim-Sen üyelerimize özel, tezsiz yüksek lisans yapacaklara özel indirim uygulanacak. Üyelerimiz, eş ve çocukları tezsiz yüksek lisans yapmak istediklerinde  ortalama 4.000TL (dört bin TL) ücret ödeyecekler.

      Tezsiz Yüksek Protokolü için özverili çalışmalarını esirgemeyen Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz COŞKUN’a, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuri YAVUZ hocamıza, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. M. Fatih ÖZMANTAR hocamıza teşekkür ediyoruz.

       Yapılan protokol gereği yüksek lisans yapacak üyelerimize başarılar diliyoruz.

Gaziantep Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile 2 yıl önce imzalanan ve süresi uzatılan protokol aşağıda olduğu gibidir. 

123

51 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ