tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Gaziantep Teşkilat Buluşmamızı Gerçekleştirdik.

Gaziantep Teşkilat Buluşmamızı Gerçekleştirdik.
tesakademi

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak Plaza Otel’de düzenlemiş olduğumuz teşkilat buluşması programımıza ilçe yönetimlerimiz, üniversite personelimiz, maarif müfettişlerimiz, şube müdürlerimiz, iş yeri temsilcilerimiz, kadın komisyonumuz, okul müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız ile birlikte Genel Başkanımız Talip GEYLAN, Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN ve Selahatin DOLGUN‘un katıldılar.

Programımız saygı duruşu, istiklal marşı ve şehitlerimiz için okunan fatihalarımız ile başladı. Ardından Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube Başkanı Bekir AVAN’ın açılış konuşması ile devam etti.  Şube başkanımız Bekir AVAN, som günlerde gündemde olan performans değerlendirme, yönetici atama, nöbet eylemimiz, sendikal denetim ile birlikte Gaziantep ilimizde okullarımızda yer alan sorunlar hakkında görüşlerini ifade ettiler.

Şube başkanımızın konuşması ardından Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN konuşmalarını yaptılar. Genel Başkanımız Talip GEYLAN konuşmalarında, yönetici atamalarda tüm Türkiye’de geçen dönemlerde yaşanan rezaletlerden bahsederek bunların tekrar yaşanmaması gerektiğini belirtti. Bu konuda MEB ile gerekli görüşmelerinin yapıldığını ve bu atamada da liyakat yerine torpil ve yandaş kayırma şeklinde geçecek bir atama döneminin olmaması gerektiğini söyledi.  Başlatılan nöbet eylemimiz hakkında da bilgi veren Talip GEYLAN Milli Eğitim Bakanlığı ile bu konuda gerekli görüşmelerin yapıldığını ve yapılan görüşmelerde söz verilmesine rağmen verilen sözlerin yerine getirilmediği için nöbet eylemine başlandığını ifade etti. Düzenlemelerin bir önce yapılmasını söyleyen Talip GEYLAN sendika olarak bu konuda her zaman öğretmenlerin yanında olduklarını ifade ettiler.

Program sonunda katılımcıların yazılı olarak soruları alınıp bizzat Genel Başkanımız Sayın Talip GEYLAN tarafından cevaplandırıldı. Toplantı sonrası yemek ile programımız son buldu. 

Toplantımıza katılan tüm katılımcılarımıza, Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak teşekkür ediyoruz.

TEŞKİLAT BULUŞMASI FOTOGRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ….

120 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ