tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

FUTBOL TURNUVASINA DAVET

tesakademi

anteplogofutbolTÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBESİ

2. GELENEKSEL “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUPASI” HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

 

       Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak eğitim çalışanları arasında birliği, berberliği, kardeşliği ve dostluğu arttırmak amacıyla düzenlemekte olduğumuz 2.Geleneksel “24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası” Halı Saha Futbol Turnuvası’na siz saygıdeğer eğitim çalışanlarını davet ediyor ve katılmanızı temenni ediyoruz.

 TURNUVAYA BAŞVURU VE KATILMA ŞARTLARI

1- Turnuvaya katılmak isteyen okul/kurumların takımları 24/09/2009 – 06/10/2009 tarihleri arasında müracaatlarını sendikamızın Atatürk Bulvarı Çınar Apartmanı No:12/5 Şahinbey / Gaziantep adresimizdeki Şubemize mesai saatleri içerisinde yapacaklardır.

2- Takımlar; 1 kaleci, 6 oyuncu ve 4 yedek oyuncudan oluşup, toplam 11 kişi ve en az 7 kişiden oluşacaktır.

3- Takımlara okul/kurumlarda çalışan kadrolu, sözleşmeli ve ücretli bütün eğitim çalışanları katılabilirler. Kurumlardaki kantin çalışanı, güvenlik görevlisi ve temizlik şirketlerinin elemanları takımlara katılamazlar.

4- Her takım ihtiyaç duyması halinde en fazla 1 oyuncu başka okul/kurumdan oynatabilir.

5- Okul/kurumlar birden fazla takım çıkarabilirler. Ancak bir okul/kurumdan çıkarılacak takım sayısı kaç tane olursa olsun, o okul/kurum en fazla 1 oyuncu başka okul/kurumdan oynatabilir.

6- Turnuvaya katılacak takımlar okul/kurumlarından onaylı takım listeleri ve varsa başka okul/kurumdan oynatacağı oyuncunun çalıştığı kurumu gösteren görev yeri belgesini turnuva müracaatlarında Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubemize teslim edeceklerdir.

7- Turnuva katılım ücreti 60 YTL ’dir. Ayrıca halı saha kullanım ücreti talep edilmeyecektir.

8- Turnuva ile ilgili fikstür, 07/10/2009 tarihinde, saat 13:00’de Gaziantep Şubemizde katılacak takımların kura çekimiyle oluşturulacaktır.

9- Turnuva ile ilgili kurallar, Tertip Heyeti tarafından belirlenen kurallardır. Belirtilmeyen hususlarda uluslararası futbol kurallarına göre tertip heyeti karar verir. Kurallar turnuvaya katılacak takımlara yazılı olarak ayrıca verilecektir.

10- Turnuva eleme usulüne göre yapılacaktır.

11- Turnuvalar 10/10/2009 – 24/11/2009 tarihleri arasında Şehitkamil Belediyesi Halı Sahasında (Çetinkaya Mağazası Arkası) hafta içi mesai saatlerinden sonra ve hafta sonlarında yapılacaktır.

12- Turnuvada ilk üçe giren takımlara kupa ve madalya verilecektir.

13- Turnuvada 1. olan takıma 500 YTL, 2.’ye 300 YTL ve 3.’ye 150 YTL para ödülü verilecektir.

 

 ŞUBE YÖNETİM KURULU VE TURNUVA TERTİP HEYETİ

 

NOT: Turnuva ile ilgili 342-221 25 55 ve 506-504 91 68 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz. www.tesgaziantep.org adlı Türk Eğitim Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesinde turnuva ile ilgi bilgi amaçlı yayınlar yapılacaktır.

 

202 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ