tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

FUTBOL TURNUVASI 2009 ŞAMPİYONU DAYI AHMET AĞA İÖO

tesakademi

2009_sampiyonu_dayi_ahmet       Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak düzenlediğimiz 2. Geleneksel “24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası” Halı Saha Futbol Turnuvasında Şampiyon belli oldu. 10 Ekim 2009 tarihinden bu yana devam eden turnuvada, rakip takımları yenerek şampiyonluğa ismini yazdıran takım Dayı Ahmet Ağa İlköğretim Okulu oldu.

       Futbol turnuvasında Oğuzeli Çok Proğramlı Lise ikinci olurken, Şehit Mahmut Söylemez İlköğretim Okulu üçüncü ve Şehitkamil/Şahinbey İlköğretim Okulu da dördüncü oldu.

       “24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası” 2009 yılı şampiyonu Dayı Ahmet Ağa İlköğretim Okulu, ikincisi Oğuzeli Çok Proğramlı Lise ve  üçüncüsü Şehit Mahmut Söylemez İlköğretim okulu’nu tebrik ediyor ve ayrı ayrı kutluyoruz. Ayrıca 2.Geleneksel “24 Kasım Öğretmenler Günü Kupası” Halı Saha Futbol Turnuvasına katılan bütün takımlarımıza teşekkür ediyoruz.

        Futbol turnuvamızın kupası 24 Kasım 2009 tarihinde Kalender Plazada 19:00 ile 23:30 saatleri arasında  Şubemizce 7.’sini düzenlediğimiz Geleneksel Eğitimciler Şöleni’nde yapılacak ödül töreninde verilecektir.

 

2009_ikincisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009 FUTBOL TURNUVASI İKİNCİSİ OĞUZELİ ÇOK PROĞRAMLI LİSE

 

205 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ