tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Demokrasi ve Şehitler Mitingine Davet

Demokrasi ve Şehitler Mitingine Davet
tesakademi

Gaziantep Valiliğinin düzenlediği ve herkesi davet ettiği, Demokrasi Meydanında 7 Ağustos 2016 Pazar günü saat 17:00’da yapılacak “Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne” yıllardır Vatan, Bayrak, ve Demokrasi nöbeti tutan, Türk Milletinin Birliği, Ülkemizin Bütünlüğü ve Cumhuriyetimizin Bekası için mücadele eden saygıdeğer üyelerimizi davet ediyoruz.

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendikalara olarak  7 Ağustos 2016 Pazar günü saat 16:30’da Yeşilsu’da toplanarak üyelerimizle birlikte miting alanına gidilecektir.

Gaziantep Valiliği’nin çağrısı ve açıklaması şöyledir:

Kahraman Gazilerimizin Torunları, 
Değerli Gaziantepliler;
Aziz milletimiz 15 Temmuz’da Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu güne kadar yaşadığı en büyük badirelerden birini daha bertaraf etme azim ve kararlılığını göstermiştir.
Demokrasi ve milli iradesine sarsılmaz bir inançla sahip çıkan milletimiz, hain FETÖ/ PDY Darbecilerine karşı, mazlum milletlere rehber olacak şekilde göğsünü siper etmiş ve darbeye geçit vermemiştir.
Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ülkemizde 21 günden beri süren demokrasi ve milli irade nöbetimiz, 7 Ağustos Pazar günü, saat 17.00’de tüm yurtta düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingleriyle taçlandırılacaktır.
Yüce Allah’tan birliğimizi daim kılmasını, aziz milletimizi bir daha böyle zor imtihanlarla karşılaştırmamasını niyaz ediyoruz.
Kahraman gazi torunu bütün hemşehrilerimizi; Ay Yıldızlı Bayrağımızla Demokrasi Meydanında tek vücut ve tek yürek olmaya, demokrasi ve milli iradeye olan aşkımızı bütün dünyaya bir kez daha, hep birlikte göstermeye davet ediyoruz.
GAZİANTEP VALİLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI
CHP İL BAŞKANLIĞI
MHP İL BAŞKANLIĞI
BBP İL BAŞKANLIĞI
HÜDAPAR İL BAŞKANLIĞI
SP İL BAŞKANLIĞI
SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI
TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI
ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞI
TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI
İHRACATÇILAR BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
SENDİKALAR
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI
http://www.gaziantep.gov.tr/demokrasi-ve-sehitler-mitingine-davet

90 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ