tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Belgin İSBİR TOĞRUL’un “İyi ki Varsın” Adlı Yeni Kitabı Yayınlandı

Belgin İSBİR TOĞRUL’un “İyi ki Varsın” Adlı Yeni Kitabı Yayınlandı
tesakademi

iyi_ki_varsin_kitabi_belgin_isbir-togrul_

       2012 yılında Gaziantep, Şahinbey, Özdemirbey İlkokulundan emekli olan üyemiz Belgin İSBİR TOĞRUL “İyi ki Varsın” adlı yazdığı hikaye kitabıyla okuyucularıyla yeniden buluşmuştur.  İyi ki varsın adlı hikaye kitabı, 2016 yılı Ocak ayında yayınlanmıştır.

       Belgin İSBİR TOĞRUL, 6 Mayıs 1969 yılında Kadirli’de doğmuş olup, Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun olmuştur. Sağlık ve eğitim alanında Ülkemize yıllarca hizmet vermiştir. Hizmetini emeklilikten sonra da sanat ve Edebiyat alanında devam ettiren Belgin İSBİR TOĞRUL, İyi ki Varsın hikaye kitabıyla topluma hizmet etmeye devam etmektedir.

       1987 yılında Niğde Hamle Gazetesinde “Kader Ağları” adlı romanı yayınlanan yazarımız halen Gaziantep Gündem ve Bedir Haber’de köşe yazılarına devam etmektedir. Belgin İSBİR TOĞRUL, Ülkemizin dörtbir yanında çalışıp hizmet etmesinden dolayı kendini “TÜRKİYELİ” diye tanımlamaktadır.

       Evli ve üç çocuğu olan yazarımız, sanat ve Edebiyat alanında uzun yıllar eserleriyle topluma hizmet edeceğini söylemektedir.

       Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak bizlerde emekli üyemiz Belgin İSBİR TOĞRUL’u tebrik ediyoruz. Üyemize başarılar diliyoruz.

       “İyi ki Varsın” adlı hikaye kitabını üyelerimize, Gaziantep halkımıza ve Ülke genelinde tüm kitapseverlere, okurlara tavsiye ediyoruz.

                              Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube Yönetim Kurulu

211 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nejla Tuğan dedi ki:

    Tebrikler Belgin Hanım, emekliliğinizi güzide gayelerle değerlendirdiğiniz için ayrıca tebrik ediyorum. İyi ki varsınız. Okuyalım ki okutalım, dünya yaşanılası bir yer olsun.

BİR YORUM YAZ