tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

Öğretmenler Gününü Geleneksel 13. Eğitimciler Şölenimizle Kutladık

Öğretmenler Gününü Geleneksel 13. Eğitimciler Şölenimizle Kutladık
tesakademi

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak geleneksel olarak düzenlenmiş olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler Günü 13. Geleneksel Eğitimciler Şölenini coşkuyla kutladık.

Kalender Plaza’da düzenlemiş olduğumuz programımıza bir çok üyemiz,  aileleri ve Kamusen’e bağlı sendika başkanlarımız da iştirak ettiler.  Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile açılışı yapılan programımız müzik ziyafeti ve emekli olan üyelerimize plaket takdimi ile devam etti.  

Çocuklar için palyaço gösterisi ile birlikte geleneksel Türk tiyatrosu ile eğlenen çocuklarımız ile birlikte üyelerimiz de aileleri ile birlikte eğlencenin ve coşkunun tadına vardılar.

Eğitimcilerin sorunlarının bu yılda devam ettiğini söyleyen Şube Başkanı Bekir AVAN, bu sorunları çözmek yerine Türk devletinin karşısında olanlara destek veren sarı sendikamsıların, halen yandaş ve kayırmacı tutumlarının devam ettiğini belirtti.  Mustafa Kemal Atatürk’e idam fermanı yayınları savunan sendikamsı yapılara tüm eğitimcilerin gereken cevabı vermesi gerektiğini söyledi.

Katılım sağlayarak bizleri onurlandıran tüm üyelerimize Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak teşekkür ediyoruz.

 

ŞÖLEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

95 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ