tesgaziantep logo
Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Resmi Sitesi

7.OLAĞAN GENEL KURULU ŞUBE DELEGE SEÇİM İLANI

7.OLAĞAN GENEL KURULU ŞUBE DELEGE SEÇİM İLANI
tesakademi

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBESİ
7. OLAĞAN GENEL KURULU, DELEGE SEÇİMLERİ İLANI
Türk Eğitim-Sen Merkez Yönetim Kurulumuzun 13/08/2021 tarih ve 81 sayılı kararı ve 13/08/2021 tarih ve 564 sayılı yazıları, 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu, sendika tüzüğümüz ve seçim yönetmeliğimiz gereğince sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu sürecinde toplanan Şube Yönetim Kurulumuz’un aldığı karar gereği delege seçim takvimi aşağıda olduğu gibidir.
Şubemize bağlı tüm İlçe ve seçim bölgelerinde delege seçimleri 16 Ekim 2021 Cumartesi günü, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında ve tek günde yapılacaktır.
Delege adaylık müracaatları 02 Ekim 2021 ile 8 Ekim 2021 tarihleri arasında ve müracaatlar Şube Başkanlığına şahsen yapılacaktır.
Delege Seçimlerinde; Araban Seçim Bölgesi:1 delege, İslahiye Seçim Bölgesi:6 delege, Nizip Seçim Bölgesi:13 delege, Nurdağı Seçim Bölgesi:4 delege, Oğuzeli Seçim Bölgesi:4 delege, Gaziantep Üniversitesi Seçim Bölgesi:9 delege, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile Karkamış Seçim Bölgeleri birleştirilmiştir 1 delege, Yavuzeli Seçim Bölgesi:1 delege, Şahinbey 1.Seçim Bölgesi:10 delege, Şahinbey 2.Seçim Bölgesi:10 delege, Şahinbey 3.Seçim Bölgesi:10 delege, Şahinbey 4.Seçim Bölgesi:10 delege, Şahinbey 5.Seçim Bölgesi:10 delege, Şahinbey 6.Seçim Bölgesi:11 delege ve Şehitkamil 1.Seçim Bölgesi:10 delege, Şehitkamil 2.Seçim Bölgesi 10 delege, Şehitkamil 3.Seçim Bölgesi:10 delege, Şehitkamil 4.Seçim Bölgesi:10 delege, Şehitkamil 5.Seçim Bölgesi:10 delege olmak üzere toplam 19 Seçim Bölgesinde 150 delege seçilecektir.
Delege Seçim Yerleri:
Araban İlçesi: Demir Cafe’de (Turgut Özal Mah. Araban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bitişiği Araban-Adıyaman yolu yakın Araban/Gaziantep)
İslahiye İlçesi: Velhasil Cafe, Çamlıca, Kemal Balıkesirli Cad. No:32/A, İslahiye/Gaziantep
Nizip İlçesi: Türk Eğitim-Sen Nizip İlçe Temsilciliği’nde (Mimar Sinan Mah. Mustafa Kökmen Bul. No:62 Nizip/Gaziantep)
Nurdağı İlçesi: Asum Yemekçilik, Kır Düğün Salonu, Fatih Mah. Nurdağı/Gaziantep
Oğuzeli İlçesi: Çamlık Aile Çay Bahçesi (Oğuzlar Mah. Syhan Cad. No:1 Oğuzeli/Gaziantep)
Gaziantep Üniversitesi ve Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi: Dr. Cemil Karslıgil İlkokulu (Kolejtepe Mah. Şahinbey Kaymakamlığı yanı)
Yavuzeli İlçesi: Eylül Cafe, Sultan Selim Mah. Yavuzeli /Gaziantep

TÜRK EĞİTİM-SEN GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

 

1 views

tesakademi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ